Şu anda İmbat FM dinle mektesiniz.

İmbat FM

Şu anda İmbat FM dinlemektesiniz.
Damardan kalbe İmbat FM.
Damara devam imbata selam sloganıyla arabesk severlerin gönlüne taht kurmuş bir radyo kanalı….

KÜÇÜK BİR ÖYKÜ BU…
Buket artık ayrılmamız gerektiğini söylediğinde, o an herşey gözümde bir anda bomboş görünmeye başlamıştı. Sokaklarda yalnız başıma dolaşırken, yalnızlığımı farkedip, evime artık herşeyimi paylaştığım odama gitmeye karar verdim. Önce dolaptan içecek birşeyler aldım. Ardından o sıkıcı sessizliği yok edecek bir çare düşünmeye başladım.İşte o an, tozlu raflar arasında kalan eski bir dosta rastladım. Küçük el radyom… Uzun süre önce büyük bir vefasızlıkla terkettiğim küçük dostum, beni coşku ve sevgiyle karşıladı.

Şimdi yalnız değilim. Hem biliyor musunuz! Artık Buket’i de unuttum. Ha… Unutmadan. Küçük radyom, ben ve yeni arkadaşımız şimdi hep birlikteyiz.

İsterseniz siz de bize katılın ve yeni dostumuz İMBAT FM’e merhaba deyin.

Çoğu büyük devlet radyoyu kendinlerini bulduğunu iddaa ediyor. 20yy başlarında başlayan radyo yayınları ilk başlarda sadece bilgilendirme amacıyla kullanılsada ilerliyen dönemlerde yerini müzik’ e bırakmıştır.
Nasıl ki Alexanderson ilk radyo yayını başlattı. Bizde Canlı Radyom olarak bizde internet üzerinden kesintiz İmbat FM dinle menizi ve online İmbat FM dinle menizi sağlıyoruz. Sürekli güncenlenen database imiz. Düzenli ve kesinti olmadan radyo dinleme keyfi sunuyoruz.
Son dönemde internetin de gelişimi ile radyo kannalları yayınlarını web üzerinden yayınlamaya başlamış ve internet üzerinden canlı İmbat FM dinle me imkanı başlamıştır.
Bizimle web üzerinden canlı İmbat FM dinlemenin keyfini yaşayın.
İmbat FM dinle ‘yerek keyifli anlar yaşamanız dileğiyle…